Střední Expediční ScioŠkola

Základní informace

Od 1. září 2021 rozšiřujeme koncept Expediční školy o střední školu. V Expedičním konceptu tak bude možné studovat čtyřletý obor zakončený maturitou. Školu připravujeme a budeme informace postupně aktualizovat.

Jak to bude fungovat?

Vše se dozvíte na našem webu.

ScioŠkola se vším všudy

Expediční škola stojí na fungujícím konceptu ScioŠkol, které navštěvuje už přes 1 000 dětí. Máme stejné hodnoty i pedagogické zásady jako ostatní ScioŠkoly.

A prakticky?

Do školy je možné nastoupit od 1. září 2021 do 1., 2. a 3. ročníku. Školné je 5 800 Kč měsíčně, tedy 58 000 za rok. V ceně nejsou zahrnuty náklady na expedice cca 3 000 Kč za jednu expedici, vyúčtujeme podle reality (ubytování, doprava, strava).

Roční školné je možné platit v jedné, deseti (za školní měsíce), nebo dvanácti splátkách. Uvedená měsíční cena odpovídá deseti splátkám.

A jak se přihlásit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se brzy ozveme

Jen orientačně, ať víme odkud se hlásíte.