Jak nastoupit na expediční školu

Předběžná přihláška

K ničemu vás nezavazuje. Potřebujeme jen vědět, kdo se k nám hlásí a kdo jsou jeho rodiče.

Vyplnit přihlášku

Rozhovor s rodiči a dítětem

S rodiči i dítětem se potkáme zhruba na půl hodiny osobně či virtuálně. Chceme vás i vaše dítě lépe poznat a dát vám příležitost doptat se na to, co vás zajímá.

Den na zkoušku

Chceme dětem umožnit, aby si školu vyzkoušely předtím, než do ní nastoupí. Proto v průběhu srpna zorganizujeme několik setkání, kde si děti Expediční ScioŠkolu vyzkouší.

Formality vyřídíme za vás

Vše s vaší původní školou vyřídíme. Krom podpisu smlouvy nemusíte nic řešit.

Nástup 1. září

Od září v nové škole, bez dojíždění, bez známek. Škola kam se děti těší a která je připraví na život v měnícím se světě.

Stále zvažujete?

I pokud si zatím nejste jistí, doporučujeme každopádně vyplnit nezávaznou předběžnou přihlášku. Ozveme se a můžeme probrat všechny vaše dotazy a případně se dohodnout na termínu dne na zkoušku.

Další informace průběžně zveřejňujeme na Facebooku ->

A určitě se nám můžete také ozvat na

expedicni@scioskola.cz