Říkají o nás
 
„Přiznám se, že jsme si neuměli moc představit, jak to bude fungovat. Jsme mile překvapeni, že náš syn ráno utíká do svého pokoje a těší se do "školy". O přestávce se z pokoje vyřítí plný informací, co nám chce sdělit. Expedice jsou výborné. Jak to děti plánují, jak se těší, co připravují, co se dozvídají, jak spolu komunikují. A ještě bonus pro rodiče – týden volna.“
Lucie Kašová
Expediční ScioŠkola
„Zatím jsme se školou zcela spokojeni, syn z expedicí nadšen, udělal si hned nové kamarády. S on-line výukou nejsou žádné obtíže, nemám s tím jako rodič žádnou starost.“
Kateřina Hollá
Expediční ScioŠkola
„Expediční školu vnímáme jako jedinečnou, moderní formu vzdělávání, kterou si dnešní doba i budoucnost žádá. Děti a jejich průvodci si nechodí pouze odbýt pětačtyřicetiminutové bloky do lavic. A dítě tak má velmi dobrou šanci, že osobnostně vyspěje, bude rozumět sám sobě a bude umět zdolávat životní výzvy. Děkujeme, že tu pro nás jste.“
Nejdlovi
Expediční ScioŠkola
„Dcera nám dneska řekla, že doufá, že tato škola bude existovat ještě až ona bude mít svoje děti a že je tam určitě dá. To nás dostalo :) Myslím, že to mluví za všechna hodnocení nás dospělých.“
Veronika Hynková
Expediční ScioŠkola
„Jediný školní covid-proof koncept v ČR :-). Dobře navazuje na naše dosavadní hledání nejlepšího způsobu vzdělání, což je podle mě ten, který je založený na rozvíjení vlastní samostatnosti a zodpovědnosti. Líbí se mi interakce s různě starými dětmi (v práci taky nikdo nemáme stejně staré kolegy) a on-line metody (v těch se všichni zdokonalujeme už od jara a bůhví, jak to bude pokračovat).“
Jitka Donátová
Expediční ScioŠkola
„Někdy život přinese něco lepšího, než bychom si sami dokázali vysnít. A tahle škola pro naše kluky patří právě mezi taková požehnání. Za tím stojím.“
Michal Tiller
Expediční ScioŠkola
„On-line výuka mě překvapila, mé dítě se dokáže soustředit lépe, než ve třídě, výuka je perfektně strukturovaná, obsah zajímavý. Z expedic se mi domů vrátilo šťastné, špinavé a zase o kus samostatnější dítě. V expediční škole se učí opravdu pro život a ne představy úředníků o tom, co by ve svém věku měly umět a tím pádem mohou jejich znalosti jít daleko za tyto představy. A za to jsem moc vděčná.“
Barbora Pecháčková Uchytilová
Expediční ScioŠkola
„Expediční Scioškola v sobě snoubí výhody přírodního učení a moderních technologií, péče o vztahy i péče o vědění. Pro nás, po letech domácí školy, ideální vstup do školského systému. Díky za ní.“
Markéta Tillerová
Expediční ScioŠkola
„Když jsem se dozvěděla o plánování Expediční ScioŠkoly, velmi rychle jsem začala jednat a hned syna přihlásila. Už úvodní rozhovor mě přesvědčil. Po více než měsíci fungování jsem stále nadšená, že tenhle nápad přišel a můj syn si užívá výuku podle jeho gusta. Brzy plánuji přihlásit i dalšího svého syna a dcera už se těší, až doroste, aby mohla do Expediční ScioŠkoly chodit taky "s bráchama".“
Kateřina Hrabec
Expediční ScioŠkola
Zajímá vás víc?

Zeptejte se

  info@scioskola.cz

  kontakty (Po–Pá 8–15)

Další naše projekty

ZUŠ ScioArt

ScioEdu - vzdělávání pedagogů

ScioResearch - pedagogický výzkum

ScioKuchyně - školní stravování

Možnost přestupu

Zaujal vás koncept ScioŠkol? Je vaše dítě ve stávající škole nešťastné a chcete, aby chodilo do Scioškoly? Je to snadné. Přestoupit do ScioŠkoly můžete kdykoliv během školního roku. Školy si formality přestupu vyřeší mezi sebou. Podívejte se na informace o průběhu přestupu.